בודי טייט – body tite

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

בודי טייטהמסת שומן באמצעות בודי טייט (body tite), הינה תהליך המבוסס על גלי רדיו (RF). כרבות טכניקות המסות השומן הדומות, גם בודי טייט הינה טכניקה לא פולשנית או כואבת.

בודי טייט יכול להיות פתרון קל ומהיר לנשים או גברים אשר מעוניינים בהמסת שומן באזורים אשר קשים לירידה במשקל, למרות הדיאטות השונות. אזורים אלה הינם ירכיים, ישבן, זרועות ושיפולי הבטן.

יתרונו של הבודי טייט על פני אופציות טיפול אחרות הוא בעצם יכולתו להיות מקור חום ובכל לגרום לכיווץ השומן ולפעילות מטבולית מהירה יותר.

כמו כן, יש לו אפקט ממצק על העור, אשר נראה חיוני וחלק יותר בעקבות הטיפול. כמו כן הקטנת סיבוכי הדימום ושטפי הדם האופייניים לטכניקות המסת שומן ושאיבות שומן אחרות, עקב יכולתו לסגור כלי דם, מהווה יתרון בעל ערך נוסף.

בכל מקרה יש להתייעץ עם רופא מומחה טרם מתגבשת ההחלטה, יכול להיות כי טיפול בלייזר או מתיחת העור יתאימו למטופל מסוים יותר.

תהליך המסת השומן באמצעות בודי טייט

טכניקה זו עובדת על העברת גלי רדיו בין שני אלקטרודות המחוברות לעור. גלי הרדיו מחממים את תאי השומן וגורמים להמסתו. שאיבת השומן נעשית באמצעות מכשיר הבודי טייט דרך חתך קטן הנעשה בעור, ובדרך כלל לא משאיר אף לא סימן.

בדרך כלל הטיפול יבוצע תחת הרדמה מקומית, אולם לא יצריך אשפוז או הגבלה כלשהי. מכיוון שהטיפול מיועד לאזורים ספציפיים וקטנים בגוף, הוא בעל אפקט ותוצאות מספקות. השליטה האפשרית מבחינת הגל והחום הינם מקסימאליים ומאפשרים לרופא המבצע את המשחק בו מתאפשרת התאמה אישית של כלל הפרמטרים.

המכשיר קיבל תו תקן של בטיחות, והא אינו גורם לכוויות, כמו טכניקות המסת שומן אחרות, ואף לא לצלקות. לא ידועות על תופעות לוואי חמורות כתוצאה מפעילות המכשיר, מלבד נפיחות המקום, אי נוחות עד כאב ושטפי דם בינוניים.

כל התופעות הקליניות הללו אמורות לחלוף לאחר מספר ימים מועט. השיפור המיטיבי והתוצאות הסופית ייראו רק לאחר כחודש סיום הפרוצדורה, למרות שתוצאות ראשוניות יתקבלו באופן מידי. ייצור הקולגן ומתיחת העור הינם תהליכים ממושכים, אשר ישפיעו על התוצאה ושביעות הרצון ממנה.

למי מתאים השימוש בבודי טייט?

בודי טייט מוגבלת באפקט המצטבר שלה על הצרת ההיקפים, לכן היא לרוב, תומלץ לאנשים אשר צריכים לעדן את מבנה גופם וליצור לו מבנה פורפוציוני יותר. בטכניקה זו אפשר להוריד כמה סנטימטרים מהיקף האזור המבוקש, תלוי בנתונים האישיים של המטופל.

בודי טייט מתאים גם לטיפול ממוקד בעור, על מנת להפוך אותו למוצק וגמיש יותר, באמצעות ייצור קולגן ואלסטין. הפונים אל הטיפול בבודי טייט הינם נשים בגיל המעבר הסובלות מהשמנה ביטנית, נשים הסובלות מהשמנה אזורית אחרת כמו זרועות עבות וגברים.

הטיפול הינו טיפול יחיד אשר אורכו כשעה עד שעה וחצי. בדרך כלל המטופלים לא יצטרכו טיפולים חוזרים. בודי טייט יבוצע, על פי רוב, על אזור נבחר אחד, ולא על כמה בבת אחת על מנת למנוע סיבוכים כמו התייבשות או שינויי מלחים. במקרה ומוחלט על טיפול רב אזורי, ההרדמה למשך התהליך תהיה הרדמה מלאה.

תקופת ההחלמה לאחר בודי טייט

באופן רגיל, לא נדרשת תקופת התאוששות או החלמה ארוכה. הפצעים אשר נחתכים במהלך הפרוצדורה, לרוב, יעברו חבישה ויזדקקו לשטיפה יומיומית. מעבר לכך, תינתן אנטיביוטיקה מניעתית, והמטופל יצטרך לרכוש חגורה מייצבת הנכרכת על האזור עצמו.

ייתכנו כאבים, אשר ניתנים לפתרון על ידי משככי כאבים רגילים מסוג אופטלגין או אקמול.  עם זאת, יש לזכור כי המסת שומן לא יכולה להחזיק זמן רב, ללא עזרת דיאטה ופעילות גופנית סדירה. לשם שמירה על הבריאות והתוצאות, יש להקפיד על משקל ובריאות תקינה.

ראו גם:

טיפולים לעידון צלקות

מוצרי בריאות לחיטוב הגוף וטיפול בכאב

דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
cbd
CBD לחיות מחמד: הכל מהכלב לסוס

חיות המחמד שלנו מהוות חלק בלתי נפרד מהמשפחה. כל אדם דואג לחיות המחמד שלו, מטפל בהם, אוהב אותן ועונה על כל הצרכם שיש להן. אין ספק שכאשר חיית המחמד צריכה טיפול כלשהו, הבעלים שלה עושים את כל מה שניתן בכדי שהיא תקבל את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לדעת כי כיום מעבר לשירותי רפואה רגילים שמקבלים חיות מחמד אצל וטרינר, ניתן למצוא עבור בעיות רפואיות וכאבים שהם סובלים מהם, מגוון טיפולים משלימים או אלטרנטיביים, כאשר אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר הוא סיבידי לטיפול בחיות מחמד.

לקריאת המאמר »
ויטמין A
תפקידו של ויטמין A במזון: יתרונות, השפעות ותפקידו

ויטמין A הוא רכיב תזונתי חיוני הממלא תפקיד מכריע בשמירה על תפקודים שונים בגוף האדם. נמצא באופן טבעי במגוון מזונות, ויטמין מסיס שומן זה תורם באופן משמעותי לראייה, לתפקוד החיסוני, לבריאות העור ולצמיחת תאים. עם זאת, בעוד שצריכה נאותה של ויטמין A חיונית לרווחה הכללית, צריכה מופרזת עלולה להוביל לרעילות, תוך שימת דגש על החשיבות של הבנת המקורות וההשפעות שלה.

לקריאת המאמר »
השמנת יתר
הקשר בין השמנת יתר לתפקוד מיני

השמנת יתר היא מגיפה הולכת וגוברת ברחבי העולם, כשישראל אינה יוצאת דופן. בעוד שהסיכונים הבריאותיים של השמנת יתר מתועדים היטב, לעתים קרובות מתעלמים מהשפעתה על התפקוד המיני. מחקרים הראו קשר ברור בין השמנת יתר וחוסר תפקוד מיני, במיוחד אצל גברים. הבנת הקשר הזה חיונית לטיפול הן בהיבטים הפיזיים והן בהיבטים הרגשיים של בריאות מינית.

לקריאת המאמר »
טיפול סיעודי מקיף להשמנה

בהתמודדות עם האתגרים הרב-גוניים שמציבה השמנת יתר, טיפול סיעודי ממלא תפקיד מרכזי בקידום בריאות הוליסטית ושיפור תוצאות המטופל. השמנת יתר, המאופיינת בהצטברות יתר של שומן

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!