שאיבת שומן לצורך הגדלת חזה

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

שאיבת שומן והגדלת חזהנשים רבות חשות כי גודל החזה שלהן וצורתו משפיעים על הביטחון האישי שלהן בקשר לגופן. גורמים כגון ירידה במשקל, הנקה, הזדקנות וגנים עלולים לגרום לשדיים לצנוח או לאבד את המלאות שלהם.

נשים אחרות חשות כי החזה שלהן הופך להיות קטן יותר באופן טבעי. היום ניתן לשפר את צורת וגודל השדיים ללא צורך בהליך שתלי סיליקון.

הגדלת חזה עם שאיבת שומן היא חלופה לניתוח שתלים בשדיים, וכרוכה בהסרת שומן מאזורים אחרים של הגוף כגון מהרגליים או הבטן, והעברתו לאזור החזה.

צורת וגודל הגוף משתפרים והתוצאה היא מראה ותחושה טבעיים ביותר של החזה. יש לבצע הליך זה בקליניקות מורשות אצל מומחים לתהליכי העברת שומן, שיש להם שנים של ניסיון ותוצאות מוכחות ומעולות.

מהות ביצוע ההליך

ההליך מבוצע בטכנולוגיה מתקדמת המייצרת שתל שומן טהור ויעיל ביותר, כך שניתן ליצור שדיים גדולים יותר ללא הצורך בשתלים.

הטיפול כרוך במשמעות פולשנית מינימאלית ואין צורך לשהות בבית החולים או לעבור הרדמה כללית, מה שהופך את זמן ההתאוששות למהיר בהרבה מאשר ניתוח קלאסי להשתלת שתלים בחזה.

השדיים עוברות הליך שחזור צורה, מוצקות ומלאות. היות וההליך אינו כרוך בשתלים, התוצאה הסופית היא מראה רך וטבעי.

השומן נלקח מכיסים עיקשים של שומן הנמצאים בדרך כלל בבטן או בירכיים, כך שניתן אף לעצב מחדש אזורים "בעייתיים" בגוף, שאינם מגיבים לדיאטה או פעילות גופנית.

יתרונות הגדלת חזה עם שאיבת שומן

היתרונות המשמעותיים של הליך משולב זה כוללים הגדלת החזה תוך שימוש בשומן גוף טבעי היא החלופה הטבעית ביותר לשתלים זמינים; שני ההליכים מבוצעים בהליך אחד, אזור החזה הזקוק להתמלאות שומן משתפר בהליך אחד עם הפחתת שומן באזורים בעלי עודף שומן; ההליך מבוצע ללא החדרת שתלי סיליקון או גופים זרים לחזה; ההליך אינו מבוצע עם הרדמה כללית, הוא קצר ואינו כרוך בזמן התאוששות ארוך; והתוצאות הן מראה טבעי ורך.

בעוד שהליך העברת שומן טבעית להשתלה בחזה אינו נחשב לזרם המרכזי כשיטות השתלה, הוא מציע לנשים המעוניינות בהגדלת חזה, אפשרות טיפול ללא הסיכונים הכרוכים בהחדרת שתלים, כגון דליפות ותזוזת השתל ממקומו.

יותר ויותר רופאים שוקלים הגדלת חזה עם העברת שומן כחלופה בטוחה למקרים בהם שתל אינו הכרחי. לדוגמה, ההליך נהדר לשחזור שד אם אישה עברה כריתת גוש, או לשם תיקון פגמים במקרים בהם גודל שני השדיים אינו אחיד.

חסרונות

למרות שזמן ההתאוששות הוא מינימאלי, יתכן שיופיעו מספר חבורות ונפיחויות לאחר ההליך. לכן מומלץ להמתין שבוע עד שבועיים לפני שיבה לפעילות גופנית מאומצת. אך למרות תופעות הלוואי הקטנות, הזרקת שומן לחזה למטרות קוסמטיות היא נושא שנוי במחלוקת מאז שהאגודה האמריקנית לניתוחים פלסטיים אסר הליך זה בשנת 1987.

להליך זה יש מוניטין של חוסר יעילות, חוסר אמינת והוא עלול להיות מסוכן. בנוסף, חלופת השימוש בשומן טבעי של הגוף אינה מתאימה לנשים רזות, שכן יש צורך בכמות שומן גדולה כדי להגדיל את השדיים.

הגדלת חזה בהעברת שומן מעניקה תוצאות נראות לעין, אך לא מדובר בהגדלה משמעותית של החזה. שלא בדומה להשתלת סיליקון, שתל השומן בסופו של דבר נספג מחדש על ידי הגוף והחזה קטן במשך הזמן.

קיימות מספר ראיות המוכיחות כי הזרקת שומן לשד עלולה לעיתים לגרום לגושים שעשויים להתקשות ומספר מחקרים מצביעים על ממצאים לפיהם השומן המוזרק עלול לגרום לציסטות.

למרות שממצאי מחקרים חדשים הראו תוצאות מעודדות להליך זה, גם כיום האגודה האמריקנית לניתוחים פלסטיים ממתינה לתוצאות ממספר מחקרים נוספים לפני שקילה מחדש של עמדתה לגבי ההליך.

דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
cbd
CBD לחיות מחמד: הכל מהכלב לסוס

חיות המחמד שלנו מהוות חלק בלתי נפרד מהמשפחה. כל אדם דואג לחיות המחמד שלו, מטפל בהם, אוהב אותן ועונה על כל הצרכם שיש להן. אין ספק שכאשר חיית המחמד צריכה טיפול כלשהו, הבעלים שלה עושים את כל מה שניתן בכדי שהיא תקבל את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לדעת כי כיום מעבר לשירותי רפואה רגילים שמקבלים חיות מחמד אצל וטרינר, ניתן למצוא עבור בעיות רפואיות וכאבים שהם סובלים מהם, מגוון טיפולים משלימים או אלטרנטיביים, כאשר אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר הוא סיבידי לטיפול בחיות מחמד.

לקריאת המאמר »
ויטמין A
תפקידו של ויטמין A במזון: יתרונות, השפעות ותפקידו

ויטמין A הוא רכיב תזונתי חיוני הממלא תפקיד מכריע בשמירה על תפקודים שונים בגוף האדם. נמצא באופן טבעי במגוון מזונות, ויטמין מסיס שומן זה תורם באופן משמעותי לראייה, לתפקוד החיסוני, לבריאות העור ולצמיחת תאים. עם זאת, בעוד שצריכה נאותה של ויטמין A חיונית לרווחה הכללית, צריכה מופרזת עלולה להוביל לרעילות, תוך שימת דגש על החשיבות של הבנת המקורות וההשפעות שלה.

לקריאת המאמר »
השמנת יתר
הקשר בין השמנת יתר לתפקוד מיני

השמנת יתר היא מגיפה הולכת וגוברת ברחבי העולם, כשישראל אינה יוצאת דופן. בעוד שהסיכונים הבריאותיים של השמנת יתר מתועדים היטב, לעתים קרובות מתעלמים מהשפעתה על התפקוד המיני. מחקרים הראו קשר ברור בין השמנת יתר וחוסר תפקוד מיני, במיוחד אצל גברים. הבנת הקשר הזה חיונית לטיפול הן בהיבטים הפיזיים והן בהיבטים הרגשיים של בריאות מינית.

לקריאת המאמר »
טיפול סיעודי מקיף להשמנה

בהתמודדות עם האתגרים הרב-גוניים שמציבה השמנת יתר, טיפול סיעודי ממלא תפקיד מרכזי בקידום בריאות הוליסטית ושיפור תוצאות המטופל. השמנת יתר, המאופיינת בהצטברות יתר של שומן

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!