טיפול העלמת צלוליטיס

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

העלמת צלוליטיסהצלוליט מסמן הצטברות שומנים מתחת לעור ומפריע לנשים רבות, אשר מעוניינות להעלימו. הצלוליט מופיע בעיקר לאחר השמנות והרזיות תכופות, כתוצאה מהתרחבות העור וכיווצו מחדש.

כמו כן, פעמים רבות, ישנה נטייה גנטית להופעתו של הצלוליט, או גורמים הורמונליים. עקב הדרישה המוגברת ורצון הנשים להיפטר מסימנים אלה, פותחו שיטות שונות אשר משמשות להעלמת הצלוליט. הן פועלות בדרכים רבות, חלקן יעילות וחלקן פחות. עם זאת, כדאי לזכור, כי לא כל שיטה אשר פועלת על אישה אחת, תעבוד גם על רעותה.

הצלוליטיס, מתקשה להיעלם בעקבות דיאטות או פעילות גופנית. ייראה שיפור ניכר עקב פעולות אלו, אולם קרוב לוודאי כי הוא לא ייעלם כליל.

הסימנים אשר מהווים את מוקד ההפרעה לנשים רבות נמצאים על הירכיים והישבן. מקור התסכול הרב שחשות הנשים נמצא בכך שלהעלים צלוליט יש צורך בסבלנות רבה. הופעת הצלוליט נדמית שחלה בן יום, אולם בעלמתו לוקחת כחודש או יותר, תלוי בנטייה הגנטית.

שיטות טכנולוגיות מתפתחות כטיפול בצלוליטיס

מכשיר ה-VelaShape מאגד בתוכו מספר טכניקות (ELOS) כמו אור אינפרה אדום ותדרי RF אשר עשויים לעזור בהעלמת הצלוליט. בתהליך זה נעשה חימום של האזור באמצעות אור אינפרה אדום, על מנת להכין את העור לטיפול עמוק יותר.

חימום תאי השומן נעשה באמצעות גלי RF בכדי לגרום לזרימת דם טובה יותר באזורים אלה. מסאג' וואקום אשר פועלים לאחר מכן מנסים להגיע להשטחת העור, ולפזר את מוקדי השומן הקיימים.

שיטה זו מחייבת מספר טיפולים בכדי להגיע לתוצאה המקווה. הטיפול עצמו אורך כמחצית השעה, ויכול לערב מספר אזורים שונים.

כמו כן, תדירות הטיפולים תיקבע את טיב התוצאות. הטיפולים חייבים להיעשות פעם בשבוע, בכדי לקיים אפקט מצטבר על האזורים המטופלים. גם לאחר קבלת התוצאות, יש להמשיך בטיפול זה אחת למספר חודשים על מנת לשמור על הקיים.

שיטות המשמשות להמסת הצלוליטיס

שיטה זו היא בעצם המסת שומנים, אשר משתמשת בג'ל הנמרח על האזור, ולאחריו הטיפול מתבצע במכשור מתקדם אשר מעודד את זרימת הדם כך שיגרום להמסת תאי השומן.

פעמים רבות, לאחר המסת השומן, ישנה אפשרות לשאוב את העודפים אל מחוץ לגוף, בעזרת צינוריות קטנות. שאיבת שומן מתאימה לאנשים אשר איכות עורם בשאר האזורים נראה טוב ומוצק.

המסת שומן יכולה להיעשות בשיטות שונות כמו אולטרה סאונד או לייזר, על פי מיומנות הרופא המטפל וניסיונו. המסת שומנים הינה פרוצדורה קלה באופן משמעותי מאשר המקבילה הכירורגית שלה, ניתוח שאיבת שומן. יש לה פחות תופעות לוואי וסיבוכים, גם אם התוצאות פחות מרשימות ומשמעותיות.

עיסויים בשילוב דיאטה

עיסוי אזור הצלוליט בצורה אינטנסיבית יכול לעודד את זרימת הדם המופרעת באזור. עיסוי זה חייב להיעשות בתדירות גבוהה.

עם זאת דיאטה דלת שומן יכולה לעזור בהפחתת המשקל, וכך להקל על התופעה. כאשר טיפול זה משולב עם פעילות גופנית מאומצת שלוש עד ארבע פעמים בשבוע, הוא יכול לקרות באופן מהיר יותר ולשוות לגוף מראה חטוב ויפה יותר. פעמים רבות, עם הירידה במשקל, עולה הביטחון העצמי, וההשלמה עם הפגמים שאינם ברי תיקון.

על מנת לקבל תוצאות יעילות יותר, אפשר להשתמש בעיסוי לימפטי אשר מעודד את חילוף החומרים, סילוק הרעלים והתחדשות הרקמה. כאשר עיסוי זה נעשה בתדירות גבוהה, יש לו יכולת לשפר את מראה העור לחלק ויפה יותר.

חשוב לציין כי שימוש בעיסוי בלבד או דיאטה בלבד, יעילות הטיפול תהיה חסרה. שילוב של כל הפעולות, יכול לזרז את התהליך ולגרום לחיים בריאים יותר.

דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
cbd
CBD לחיות מחמד: הכל מהכלב לסוס

חיות המחמד שלנו מהוות חלק בלתי נפרד מהמשפחה. כל אדם דואג לחיות המחמד שלו, מטפל בהם, אוהב אותן ועונה על כל הצרכם שיש להן. אין ספק שכאשר חיית המחמד צריכה טיפול כלשהו, הבעלים שלה עושים את כל מה שניתן בכדי שהיא תקבל את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לדעת כי כיום מעבר לשירותי רפואה רגילים שמקבלים חיות מחמד אצל וטרינר, ניתן למצוא עבור בעיות רפואיות וכאבים שהם סובלים מהם, מגוון טיפולים משלימים או אלטרנטיביים, כאשר אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר הוא סיבידי לטיפול בחיות מחמד.

לקריאת המאמר »
ויטמין A
תפקידו של ויטמין A במזון: יתרונות, השפעות ותפקידו

ויטמין A הוא רכיב תזונתי חיוני הממלא תפקיד מכריע בשמירה על תפקודים שונים בגוף האדם. נמצא באופן טבעי במגוון מזונות, ויטמין מסיס שומן זה תורם באופן משמעותי לראייה, לתפקוד החיסוני, לבריאות העור ולצמיחת תאים. עם זאת, בעוד שצריכה נאותה של ויטמין A חיונית לרווחה הכללית, צריכה מופרזת עלולה להוביל לרעילות, תוך שימת דגש על החשיבות של הבנת המקורות וההשפעות שלה.

לקריאת המאמר »
השמנת יתר
הקשר בין השמנת יתר לתפקוד מיני

השמנת יתר היא מגיפה הולכת וגוברת ברחבי העולם, כשישראל אינה יוצאת דופן. בעוד שהסיכונים הבריאותיים של השמנת יתר מתועדים היטב, לעתים קרובות מתעלמים מהשפעתה על התפקוד המיני. מחקרים הראו קשר ברור בין השמנת יתר וחוסר תפקוד מיני, במיוחד אצל גברים. הבנת הקשר הזה חיונית לטיפול הן בהיבטים הפיזיים והן בהיבטים הרגשיים של בריאות מינית.

לקריאת המאמר »
טיפול סיעודי מקיף להשמנה

בהתמודדות עם האתגרים הרב-גוניים שמציבה השמנת יתר, טיפול סיעודי ממלא תפקיד מרכזי בקידום בריאות הוליסטית ושיפור תוצאות המטופל. השמנת יתר, המאופיינת בהצטברות יתר של שומן

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!