5 טיפים למה כדאי לעשות טיפול הקפאת שומן

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

הקפאת שומןלא מעט מהאוכלוסיה האנושית מקפידה על אורך חיים בריא, הכולל ספורט ותזונה נכונה. זאת לאחר שנים של אכילת ג'אנק. לכן, רובנו היום נלחמים בתופעת ההשמנה.

ישנם אנשים שלמרות כל המאמצים שלהם, הם לא מצליחים להשיל שומן מאזורים ספציפיים בגוף שלהם. הן נקראות מלכודות שומן. טיפול הקפאת שומן עונה על הצורך של בעיה זו. במאמר זה תוכלו למצוא 5 טיפים למה כדאי לכם לבצע טיפול זה.

הקפאת שומן: מה זה? ואיך הוא עובד?

טיפול הקפאת שומן מבוצע באמצעות מכשירים מיוחדים לטיפול זה, הם מכוונים לטמפרטורה מאוד נמוכה, וזה מאפשר להרוס את תאי השומן. אותם תאי השומן ההרוסים מוצאים דרכם החוצה מגופנו דרך מערכת הלימפה, שתפקידה להוציא החוצה את כל הפסולת.

טיפול זה הינו תהליך טבעי של הוצאת אותן מלכודות שומן עיקשות שאתם לא מצליחים להיפטר מהם למרות כל המאמצים שלכם.

אורכו של טיפול הקפאת שומן עורך כעד שעה. במהלך הטיפול, המטופל יכול להרגיש בחופשיות ולבחור פעולה שירצה, משום שזה אפשרי, מרגיע ומסיח את הדעת מהאי נעימות של המכשיר על העור.

בסיום הפגישה של הטיפול תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם כמעט לגמרי. עליכם להיות מודעים כי בימים הראשונים לאחר כל פגישה אתם עלולים לחוש: אדמומיות, נפיחות ועור מגורה, כל אלו אמורים לחלוף תוך מספר ימים.

בגלל שזהו תהליך טבעי שבו הגוף מנקה את עצמו מן מלכודות השומן ייקח זמן עד שהגוף שלכם ינקה לבד. לאחר הניקיון התוצאות יגיעו!
הן מגיעות לאחר מספר חודשים והן עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

טיפ ראשון: נותן פתרון לצורך של הרבה אנשים

חתך לא מבוטל של האוכלוסייה מודאג ומתוסכל שאינו מצליח להיפטר ממצבורי שומן עודפים באזורים מסומים בגופם. טיפול הקפאת שומן נותן פתרון לבעיה זו. הוא מאפשר לאנשים העומדים בהתוויות הטיפול להיפטר מעודפי שומן המציקים להם זמן רב.

טיפול זה מתאים לשני המינים כאחד, ואם עליית המודעות להופעה החיצונית בשנים האחרונות גם אצל גברים, טיפול זה צבר פופולאריות.

קראו עוד: הקפאת שומן בצפון

טיפ שני: זהו הליך טבעי ולא מצריך התערבות פולשנית

כפי שצוין לעיל הקפאת שומן הוא הליך רפואי טבעי, שלא מצריך ניתוח או שאיבה. הגורם המטפל  משתמש במכשור ייעודי עבור טיפול זה המכוון על טמפרטורה נמוכה בשביל להשמיד את תאי השומן בלבד. הם אכן היחידים שנפגעים משום שהמכשירים מצוידים עם כריות שתפקידן למנוע פגיעה כלשהי.

בניגוד להליכים כירורגים המצרכים זמן הכנה, ימי אשפוז, ימי מחלה והשבתה , טיפול בהקפאת שומן בתל אביב אינו מצריך זמן החלמה או השבתה כלל או ימי אשפוז. המטופלים בדרך כלל חוזרים לשגרת חייהם במהרה.

כן, עלולים להופיע תופעות לוואי כמו בכל הליך רפואי, אך הן עוברות תוך מספר ימים עד למספר שבועות. במידה והן לא נעלמות כלל, יש לפנות לגורם שטיפל בכם בדחיפות. מרוב שהליך זה לא כולל בתוכו סיכונים או סיבוכים, גם אם יש כאלה הם נחשבים לנדירים מאוד, בשונה מניתוחים.

 

הקפאת שומן מתאים לאזורים רבים בגופנוטיפ שלישי: מאפשר פתרון להרבה אזורים בגוף

הקפאת שומן מתאים לאזורים רבים בגופנו, וישנם גם חלקים יותר פופולאריים מאחרים. האזורים הנפוצים הם:

 • מותניים
 • בטן
 • ירכיים
 • הישבן

אבל אלו לא האזורים היחידים בהם תוכלו לעשות טיפול הקפאת שומן.
האזורים הנוספים הם:

 • אזורי שומן בחזה
 • סנטר כפול
 • מותניים
 • כפלי שומן באזור בגס
 • זרועות

 

טיפ רביעי: מה קובע את מחיר הטיפול?

כמו לכל טיפול יש לו את העלויות שלו, הנקבעות לפי מספר פרמטרים מסוימים על מנת לאפשר לך לקחת החלטה שקולה ונבונה. להלן הפרמטרים שאתם צריכים לשים לב אליהם:

 • שימו לב כשאתם מקבלים הצעות מחיר על הטיפול שהוצעו לכם ע"י כירורגים פלסטיים לעומת מכוני קוסמטיקה. למכוני קוסמטיקה יש אין רופאים מנוסי שיעשו לכם את הטיפולים, וזהו הבדל חשוב, וניתן להבחין בו במחירים. אבל אל לכם לשכוח כי עדיין מדובר בטיפול רפואי, והכי מומלץ הוא לבחור רופא מוסמך, מקצועי ואמין.
 • מספר טיפולים – מחיר של טיפול אחד שונה מסדרת טיפולים שבהם יש להחליף ציוד שאינו בתוקף.
 • סוג מכשיר – סוג המכשיר שאתם תקבלו את הטיפול.
 • אזורי טיפול – ככל שהאזור יותר גדול כך מחירו יגדל.  בדרך כלל, המחיר לטיפול בודד עם כל הפרמטרים שצוינו העלות תהיה בין 4000 ש"ל ל-8000 ש"ח לכל סדרת הטיפולים. אבל את המחיר הסופי אתם תקבלו בפגישת ייעוץ עם הרופא המטפל או הקוסמטיקאית שבחרתם.

טיפ חמישי: מבטיח ומקיים תוצאות מעולות

טיפול זה נחשב לטיפול טבעי, ולכן כמו כל תהליך בטבע לוקח לו זמן עד שהוא עובד כמו שצריך. את תוצאות הטיפול של הקפאת שומן תוכלו להתחיל לראות אחרי כמה חודשים לאחר שתאי השומן הראשונים הוצעו מן הגוף.

הגוף מתחיל להשיל מעצמו את המשקל העודף שהיה באזור, ולאחר מכן העור נמתח, ומקבל צורה של עור בריא, מחוטב ואפילו צעיר. כך התהליך עובד בכל האזורים שנבחרו בשביל לעבור טיפול הקפאת שומן.

הקפאת שומן
Picture of דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!