הרמת זרועות

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

הרמת זרועותהקיץ מגיע ועמו הרצון ללבוש שמלות חושפניות ובגדי ים אופנתיים. אלא שנשים רבות נמנעות מלבישת שמלות וגופיות עקב חוסר שביעות רצונן ממראה זרועותיהן.

מה עושים? עבור נשים שאינן מרוצות ממראה זרועותיהן, אך בכל זאת מעוניינות להמשיך וללבוש שמלות וגופיות ללא חשש, פתוחה האופציה של ניתוח הרמת זרועות שימתח את העור המדולדל ויקנה לזרועות מראה צעיר ודקיק.

ניתוח להרמת זרועות – סטטיסטיקה

הסטטיסטיקה מראה כי הפופולאריות של ניתוח להרמת זרועות גדלה פלאים במהלך העשור האחרון. אם בשנת 2000 ביצעו את הניתוח בארה"ב כ 300 נשים בלבד, הרי שבשנת 2012 כבר ביצעו אותו עשרות אלפי נשים. הסיבה: כולן רוצות להיראות צעירות וחטובות, ללבוש שמלות חשופות וגופיות ללא כל חשש ולהרגיש מליון דולר.

אחד הגורמים לעליה בפופולאריות של ניתוח זה נעוצה בידועניות, לא כולן צעירות, בעלות זרועות רזות, מוצקות וסקסיות. בין הכוכבות הנערצות בתחום הזרועות ניתן למצוא את: הגברת הראשונה של ארצות הברית – מישל אובמה, השחקנית ג'ניפר אניסטון, ועוד שחקניות ונשות טלוויזיה רבות. נשים רבות דווחו כי הן מעריצות את מראה הזרועות של נשים אלו והיו מעונינות לעצב זרועות דומות לאלו של הידועניות.

מתי יש צורך בהתערבות לשם הרמת הזרועות?

נשים רבות סובלות מעור מדולדל, עודף או רפוי באזור הזרועות. הסיבות העיקריות לתופעה זו הן ירידה חדה במשקל או הזדקנות. אולם לעתים מדובר גם במבנה גוף או בגנטיקה.

עודפי שומן או עור מדולדל באזור הזרועות פוגמים במראה. גורמים לזרועות להיראות מלאות, מבוגרות או פשוט לא אסתטיות. אין ספק שזרועות עם עודפי שומן ועור נראות פחות טוב בחולצה חשופת שרוולים או בשמלה קיצית מאשר זרועות חטובות ורזות.

כך, כשם שנשים רוצות לתקן פגמים שונים בגופן, אין ספק שגם הזרועות, שבקיץ משחקות תפקיד חשוב בהופעה החיצונית, תופסות מקום מכובד.

דרכים שונות להרמת זרועות

דרכים טבעיות להרמת זרועות

לפני שפונים להתערבות חודרנית או רפואית, מומלץ להתחיל ולנסות קודם כל את הדרכים הטבעיות:

תרגילי פעילות גופנית

פעילות גופנית מתחום עיצוב הגוף, הרמת משקולות ומשקוליות ותרגילי כח אחרים, יכולים למצק את שרירי הזרועות, לשרוף שומנים ולסייע בבניית מראה זרועות מוצק וצעיר.

תזונה

כאמור, אצל חלק מהנשים נובע מראה הזרועות מעודפי שומן. דיאטה דלת שומן, עשויה מאד לעזור במצבים בהם מראה הזרועות נובע מעודפי שומן.

אכילת ירקות, ובמיוחד ירקות ירוקים, בשר רזה ודגים, מאפים ופחמימות מדגנים מלאים, שינוי תזונתי לכיוון הבריא ודל הקלוריות עשוי לסייע לחלק מהנשים גם בשיפור מראה הזרועות.

דרכים להרמת זרועות בהתערבות רפואית

שאיבת שומן: שאיבת שומן מהזרועות זהו תהליך כירורגי המבוצע על ידי רופא. התערבות רפואית זו מומלצת לנשים אשר רופא אבחן כי הסיבה למראה המלא של הזרועות נעוץ במאגרי שומן עודפים במקום זה. הסיבות לכך יכולות להיות: השמנה, מאגרי שומן שנשארו גם לאחר דיאטה או מבנה גנטי. התערבות זו מבוצעת על ידי החדרת צינורית לאזור המטופל ושאיבת תאי השומן מאזור זה. הניתוח משאיר צלקת קטנה באזור נסתר. חסרונות: לא יכול לטפל בבעיה של עור מדולדל שאינו נובע ממאגרי שומן.

ניתוח הרמת זרועות – ברכיופלסטיקה

ניתוח הרמת זרועות מיועד לטיפול בבעיה של עור עודף ובמצבורי שומן באזור הזרועות. זהו ניתוח המבוצע בהרדמה. במהלך הניתוח מתבצע חתך בזרוע מן המרפק ועד לבית השחי.

לאחר מכן מוסרים עודפי השומן מאזור זה וכן מוסרים עודפי העור שאינם רצויים. חשוב לציין כי החתך יהפוך לאחר ההחלמה לצלקת (מדובר בצלקת ארוכה).

צלקת זו אינה נעלמת ובעצם נשארת קבועה על העור. אמנם הרופא המנתח משתדל למקם את הצלקת בצד הפנימי של הזרוע, אך מדובר בצלקת נראית.

ההחלמה מהניתוח ארוכה (מס' שבועות) וכרוכה בכאבים. לרוב, יהיה צורך בלבישת שרוול אלסטי במשך כמה שבועות. למרות החסרונות, ישנן מטופלות אשר אינן בוחלות בצלקת ובלבד שזרועותיהן תהיינה חטובות ונאות.

דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
cbd
CBD לחיות מחמד: הכל מהכלב לסוס

חיות המחמד שלנו מהוות חלק בלתי נפרד מהמשפחה. כל אדם דואג לחיות המחמד שלו, מטפל בהם, אוהב אותן ועונה על כל הצרכם שיש להן. אין ספק שכאשר חיית המחמד צריכה טיפול כלשהו, הבעלים שלה עושים את כל מה שניתן בכדי שהיא תקבל את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לדעת כי כיום מעבר לשירותי רפואה רגילים שמקבלים חיות מחמד אצל וטרינר, ניתן למצוא עבור בעיות רפואיות וכאבים שהם סובלים מהם, מגוון טיפולים משלימים או אלטרנטיביים, כאשר אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר הוא סיבידי לטיפול בחיות מחמד.

לקריאת המאמר »
ויטמין A
תפקידו של ויטמין A במזון: יתרונות, השפעות ותפקידו

ויטמין A הוא רכיב תזונתי חיוני הממלא תפקיד מכריע בשמירה על תפקודים שונים בגוף האדם. נמצא באופן טבעי במגוון מזונות, ויטמין מסיס שומן זה תורם באופן משמעותי לראייה, לתפקוד החיסוני, לבריאות העור ולצמיחת תאים. עם זאת, בעוד שצריכה נאותה של ויטמין A חיונית לרווחה הכללית, צריכה מופרזת עלולה להוביל לרעילות, תוך שימת דגש על החשיבות של הבנת המקורות וההשפעות שלה.

לקריאת המאמר »
השמנת יתר
הקשר בין השמנת יתר לתפקוד מיני

השמנת יתר היא מגיפה הולכת וגוברת ברחבי העולם, כשישראל אינה יוצאת דופן. בעוד שהסיכונים הבריאותיים של השמנת יתר מתועדים היטב, לעתים קרובות מתעלמים מהשפעתה על התפקוד המיני. מחקרים הראו קשר ברור בין השמנת יתר וחוסר תפקוד מיני, במיוחד אצל גברים. הבנת הקשר הזה חיונית לטיפול הן בהיבטים הפיזיים והן בהיבטים הרגשיים של בריאות מינית.

לקריאת המאמר »
טיפול סיעודי מקיף להשמנה

בהתמודדות עם האתגרים הרב-גוניים שמציבה השמנת יתר, טיפול סיעודי ממלא תפקיד מרכזי בקידום בריאות הוליסטית ושיפור תוצאות המטופל. השמנת יתר, המאופיינת בהצטברות יתר של שומן

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!