השוואת מחירי שאיבת שומן

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

בעולם המודרני בו כולם רוצים להיות יפים וחטובים ניתוח שאיבת שומן הינו אופציה פופולארית ושכיחה.

הניתוח מאפשר להיפטר ממשקל עודף באופן מיידי ובטוח על ידי סילוק עודפי השומן מאזורים שונים בסוף. ניתן לשאוב את השומן ממרבית חלקי הגוף בהם נוצרת הצטברות גדולה.

האזורים הפופולארים לטיפול הינם אזור הבטן, הישבן והירכיים. למרות שרבים רואים בשאיבת שומן תחליף לדיאטה, אין כך הדבר.

תהליך שאיבת השומן מסייע ומהווה חלק מתהליך של שמירה על משקל וירידה במשקל, הוא יעיל בעיקר לאזורים שהדיאטה אינה מצליחה לסייע בהם (המותניים, הזרועות וכד') .

כמה זה עולה לנו ?

בישראל חברות רבות אשר מציעות ניתוחי שאיבת שומן. בדרך כלל מכונים לאסטטיקת הגוף מספקים את השירות.

מחיר הניתוח תלוי באזור בגוף ממנו נשאב השומן. במידה והשאיבה מתבצעת ממספר חלקים, העלות הופכת גבוהה יותר.

מחיר טיפולי שאיבת שומן נע בין שבעת אלפים ועד עשרים וחמישה אלף שקלים. תלוי מספר החלקים ואורך הטיפול.

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית בדרך כלל ואורך מספר שעות. בניתוחים הסטנדרטיים ניתן לשאוב כמות של עד שלושה קילוגרמים מאזור (וזאת על מנת לשמור על איזון חומרים נכון בגוף).

בעבר, שירותים בתחום שאיבת השומן ניתנו על ידי המכונים הפרטיים כגון פרופורציה, הדסה אופטימל, רונית רפאל ועוד.

אולם כיום גם קופות החולים השונות מציעות טיפולי שאיבת שומן כחלק מסל טיפולי האסטטיקה. מחירי הטיפול בקופות החולים משתנים בהתאם לסוג הביטוח. ביטוחי שיא בקופות החולים השונות בדרך כלל מסבסדות חלק מהעלות הטיפול.

מהלך הטיפול

טיפול המסת השומן מתבצע כיום באמצעות לייזר. הרעיון לטיפול ברקמות השומן באמצעות לייזר החל בשנת 1999 במסגרתו החלו להשתמש בלייזר כחלק מהרפואה האסתטית.

השימוש במכשיר הראה כי יש ביכולת הלייזר לפרק את דופן תאי השומן ולגרום להרס התא בעקבות הפגיעה ברקמת השומן.

סילוק התאים המתים לוקח מספר חודשים לאחר הטיפול ומותיר את הגוף בלא השומן אשר קשה לפרק באמצעי אחר (דוגמת דיאטה או ספורט).

תהליך הטיפול בלייזר מאפשר טיפול במצבורי שומן קטנים יחסית ופירוק גושי שומן אשר נותנים לעור מראה לא אחיד.

כמו כן, הלייזר מאשר התגבשות ומתיחה של העור לאחר הטיפול ומפחית את היווצרות הקמטים. בדרך כלל לא ניכרות תופעות לוואי ואין נפיחות גדולה או שטפי דם משמעותיים לאחר הטיפול.

הטיפול בלייזר מתבצע בחדר טיפולים במרפאה וטיבו משתפר עם המחקר המתפתח בתחום.

הניתוח מתבצע תחילה על ידי שרטוט של גבול השאיבה. המטופל עומד והרופא מסמן על עורו את הגבולות.

במהלך הניתוח מוכנסת צינורית מתכת מתוך חתך זעיר שנחרץ בגוף , וממנה נשאב השומן לכלי איסוף. הכמות אשר ניתן לשאוב בכל פעם מוגבלת, ואם יש צורך בשאיבה גדולה יחסית ניתן לעשות זאת גם במספר טיפולים. לאחר הניתוח חובשים את המקום בחבישת לחץ אשר מקבעת את המקום.

בחירת המכון והרופא

ניתוח שאיבת שומן הינו אמנם ניתוח שכיח ונפוץ בישראל והעולם, אולם תוצאותיו יכולות להיות משמעותיות.

חשוב מאד שאת הפעולה יבצע איש מקצוע וכן שהטיפול יינתן במכון המוסמך לבצע את הטיפול. הטיפולים ניתנים בקופות החולים נמצאים בפיקוח של משרד הבריאות וכן מכונים פרטיים מחוייבים גם הם לבדיקה ושיפור מתמיד של הטיפול אותו הם מציעים.

רצוי לקבל מספר הצעות מחיר הן ממכונים פרטיים והן מקופות החולים טרם הבחירה וכן להכיר את הרופא אשר עומד לבצע את הטיפול. הצעות המחיר ניתנות לאחר אבחון מקיף של המטופל ואופי הטיפול המתאים לו.

מידע נוסף:

רונית רפאל בזל תל אביב טלפון

דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
cbd
CBD לחיות מחמד: הכל מהכלב לסוס

חיות המחמד שלנו מהוות חלק בלתי נפרד מהמשפחה. כל אדם דואג לחיות המחמד שלו, מטפל בהם, אוהב אותן ועונה על כל הצרכם שיש להן. אין ספק שכאשר חיית המחמד צריכה טיפול כלשהו, הבעלים שלה עושים את כל מה שניתן בכדי שהיא תקבל את הטיפול הטוב ביותר. חשוב לדעת כי כיום מעבר לשירותי רפואה רגילים שמקבלים חיות מחמד אצל וטרינר, ניתן למצוא עבור בעיות רפואיות וכאבים שהם סובלים מהם, מגוון טיפולים משלימים או אלטרנטיביים, כאשר אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר הוא סיבידי לטיפול בחיות מחמד.

לקריאת המאמר »
ויטמין A
תפקידו של ויטמין A במזון: יתרונות, השפעות ותפקידו

ויטמין A הוא רכיב תזונתי חיוני הממלא תפקיד מכריע בשמירה על תפקודים שונים בגוף האדם. נמצא באופן טבעי במגוון מזונות, ויטמין מסיס שומן זה תורם באופן משמעותי לראייה, לתפקוד החיסוני, לבריאות העור ולצמיחת תאים. עם זאת, בעוד שצריכה נאותה של ויטמין A חיונית לרווחה הכללית, צריכה מופרזת עלולה להוביל לרעילות, תוך שימת דגש על החשיבות של הבנת המקורות וההשפעות שלה.

לקריאת המאמר »
השמנת יתר
הקשר בין השמנת יתר לתפקוד מיני

השמנת יתר היא מגיפה הולכת וגוברת ברחבי העולם, כשישראל אינה יוצאת דופן. בעוד שהסיכונים הבריאותיים של השמנת יתר מתועדים היטב, לעתים קרובות מתעלמים מהשפעתה על התפקוד המיני. מחקרים הראו קשר ברור בין השמנת יתר וחוסר תפקוד מיני, במיוחד אצל גברים. הבנת הקשר הזה חיונית לטיפול הן בהיבטים הפיזיים והן בהיבטים הרגשיים של בריאות מינית.

לקריאת המאמר »
טיפול סיעודי מקיף להשמנה

בהתמודדות עם האתגרים הרב-גוניים שמציבה השמנת יתר, טיפול סיעודי ממלא תפקיד מרכזי בקידום בריאות הוליסטית ושיפור תוצאות המטופל. השמנת יתר, המאופיינת בהצטברות יתר של שומן

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!