השמנת ייתר וחלבונים: מה הקשר? ואיך אפשר לרדת במשקל עם תזונה עשירה בחלבון

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

השמנת ייתר היא בעיה בריאותית רחבת היקף בארץ ובעולם. מחקרים רבים מראים שהסיבה העיקרית לעודף משקל ועלייה במשקל בעידן המודרני שיכולים להוביל להשמנת ייתר נגרמים בשל תזונה לקויה וצריכה מוגברת של מזון עתיר בפחמימות ריקות ועודפי סוכר המאפיין את הצרכן המודרני של ימינו, מגוון רחב של מחקרים מעידים על קשר ישיר בין תזונה עשירה בחלבונים להפחתת השמנת ייתר וירידה במשקל. החלבון ממלא תפקיד חשוב בקיומם של התאים בגוף ומהווים אבני הבניין העיקריים לבניית השרירים והרקמות. חלבונים הם אחד משלושת אבות המזון החיוניים לתפקוד התקין של הגוף, מהמזון שאנו צורכים, אשר מספק בין הייתר את התחושה הארוכה ביותר של שובע, מה שמצמצם את הרצון שלנו לנשנש בין הארוחות. בנוסף, החלבונים מסייעים בשמירה על מסת השריר תקינה, שהיא חשובה גם לחילוף החומרים הבריא. כאשר מנטרלים את השמנת הייתר באופן בריא ותקני, כגון באמצעות תזונה בריאה ומאוזנת המבוססת בעיקר על חלבונים איכותיים ומזינים, בשילוב אורח חיים בריא, אפשר להגיע למצב של ירידה במשקל והפחתה של השמנת הייתר.

במקרים רבים, המזון היומיומי שלנו אינו מספק את כמות החלבונים הדרושים לגוף ואת הערכים התזונתיים שאנו צריכים במהלך היום יום כגון ויטמינים ומינרליים וסיבים תזונתיים. במקרים אלו, הרבלייף מציעה מגוון מוצרים כתחליפי ארוחות המכילים חלבון איכותי ברמות גבוהות ואת כל הערכים התזונתיים שהגוף צריך כולל ויטמינים ומינרלים החיוניים לגוף, אלה מסייעים בתהליך ירידה במשקל וחיטוב הגוף בצורה בריאה ומאוזנת.

כאשר מדובר בירידה במשקל, לא מדובר רק בכמות המשקל שאנחנו מאבדים, אלא גם באיכות המשקל שאנחנו מאבדים. חשוב לדעת שבמהלך תהליך ירידה במשקל, עלולה להיות גם אובדן של מסת שריר – מה שיכול להשפיע לרעה על הבריאות. ולכן התפריט במהלך ירידה במשקל נדרש להיות עשיר בחלבונים, יכול לעזור למנוע את אובדן מסת השריר במהלך תהליך הירידה במשקל.

הרבלייף היא חברה בינלאומית המתמחה בתזונה בריאה ומאוזנת. מוצריה של החברה מתמקדים בתזונה המפותחת מחקרית ע"י מומחים הכוללת שייקים כתחליפי ארוחות בריאים ומזינים, תוספי תזונה המתאימים לתהליך ירידה במשקל, מוצרי חלבון וחטיפי חלבון בריאים ועוד. שלל המוצרים מגוונים במיניהם ומכילים חלבון איכותי ברמות גבוהות, מה שהופך אותם לאידיאליים לתהליך ירידה במשקל, חיטוב ושמירה על אורח חיים בריא.

ירידה במשקל וחיטוב הגוף עם הרבלייף

להרבלייף מוצרים המציעים לאוכלוסייה פתרון פשוט ונוח לחיים בריאים ומאוזנים, ירידה במשקל, חיטוב ואורח חיים בריא עם תוכנית תזונה מאוזנת הכוללת מגוון של מוצרי חלבון איכותיים המתאימים לתוכנית ירידה במשקל וחיטוב ושמירה על משקל תקין לאורך זמן, המוצרים של הרבלייף קלים ומהירים להכנה תוך זמן קצר, מסייעים ללקוחות להגיע למשקל הרצוי ולשמור עליו לאורך זמן. החלבונים במוצרים, שהם גורמים מרכזיים בתהליך החיטוב, עשויים מחלבון איכותי ומסייעים לשמר את מסת השריר בתהליך החיטוב והירידה במשקל, להקטין את התחושה הרעב והצורך לנשנושים, לשפר את חילוף החומרים בגוף וכך לזרז ולתמוך בתהליך ירידה במשקל. בנוסף, מוצרי הרבלייף מכילים גם ויטמינים ומינרלים חיוניים דרושים לתפקוד הגוף התקני. בעזרת המוצרים תהליך החיטוב והירידה במשקל מתרחש באופן בריא ותקני, מבלי להחסיר ערכים תזונתיים ושמירה על מסת השריר.

ירידה במשקל

ירידה במשקל
Picture of דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!