ניתוח שאיבת שומן מחיר

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

ניתוח שאיבת שומן מחירעומדים או שוקלים לעבור הליך שאיבת שומן בקרוב? אם אתם מחפשים מידע לגבי ניתוח שאיבת שומן מחיר, ריכזנו עבורכם את המדריך המלא הכולל את כל המידע שצריך. רגע לפני שעולים על שולחן הניתוחים, קראו את המידע הבא. 

ניתוח שאיבת שומן הוא סוג של ניתוח קוסמטי ובריאותי המסיר שומן מגוף האדם. זהו הליך כירורגי שמעצב מחדש את הגוף, מה שלעיתים יצריך גם ניתוח מתיחת בטן לאחר השאיבה של השומן. בחלק מהמקרים הליך זה יכול להיעשות כניתוח או אשפוז עבור מטופלים עם מקרים חמורים יותר של השמנת יתר. ניתן לבצע ניתוח שאיבת שומן בכל חלק בגוף, אך לרוב הוא נעשה באזורים בהם יש כמויות גדולות של מצבורי שומן תת עוריים כגון הבטן, הירכיים, הידיים והסנטר. הנה כל המידע על ניתוח שאיבת שומן מחיר, המשיכו לקרוא. 

ניתוח שאיבת שומן בהרדמה מקומית או כללית?

רגע לפני שמדברים על ניתוח שאיבת שומן מחיר, חשוב לציין כי הניתוח מבוצע לעיתים בהרדמה כללית, אך ניתן לבצעו גם באמצעות הרדמה מקומית בלבד. תלוי באיזה סוג של ניתוח שאיבת שומן מדובר, אבל ייתכן שתצטרכו להישאר בבית החולים למשך מספר ימים או עד שבוע לאחר ההליך. בין אם בהרדמה כללית או מקומית, ההליך כולל ביצוע חתך בעור ולאחר מכן שימוש בשאיבה כדי להסיר תאי שומן דרך צינורית קטנה המוכנסת לרקמת השומן.

המטופל בדרך כלל ישכב על הגב או על הבטן בזמן שהוא מורדם בהרדמה מקומית או כללית במהלך פעולה זו, תלוי באזור בו מתבצע הניתוח. במהלך הרדמה מקומית, המטופל יקבל הרדמה מקומית על מנת להקהות את אזור הגוף בו תתבצע שאיבת שומן. סוג זה של הרדמה משמש להליכים קצרי טווח. במהלך הרדמה כללית, זריקת ההרדמה הכללית ניתנת לפני הניתוח ונמשכת כשעתיים בדרך כלל. זה גורם לאובדן הכרה ולהרפיית שרירים על מנת להפחית כאב וחרדה במהלך הניתוח. בתוך כך, ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומית או כללית עם תוצאות וסיכונים משתנים.

מה הסיכונים הכרוכים בניתוח לשאיבת שומן?

אמנם ניתוח שאיבת שומן פופולארי בימינו, אבל הוא נקשר גם למספר סיכונים, אחד מהם הוא הסיכון לזיהום. הסיכונים נובעים בעיקר מטכניקה ניתוחית לקויה וחוסר ידע כיצד לבצע את הניתוח בצורה נכונה ובטוחה. ולכן חשוב לבחור במרפאה הנכונה שבה תעברו את ההליך.

אמנם הסיכויים לכך די נמוכים, אך ישנם סיכונים הכרוכים בניתוח שאיבת שומן, כולל זיהום, דימום, נזק עצבי וצלקות. כמו כן, ניתוח שאיבת שומן יכול להיות גם כואב ולא נוח בגלל החתכים שנעשו במהלך הניתוח. תקופת ההחלמה יכולה גם להימשך זמן מסוים, בהתאם לכמות השומן שהוצאה מגוף המטופל במהלך הניתוח. ומה לגבי ניתוח שאיבת שומן מחיר? המשיכו לקרוא.

כמה עולה ניתוח שאיבת שומן וכיצד נקבע המחיר?

עלויות ניתוח שאיבת שומן משתנות בהתאם לגודל הגוף של האדם ולכמה שומן יש להסיר. כמו כן, ניתוח שאיבת שומן מחיר נקבע על ידי מספר גורמים, כולל ניסיון המנתח, האם נעשה שימוש בהרדמה כללית או לא, וכמובן ההיסטוריה הבריאותית של המטופלים. בסופו של דבר, עלות ניתוח שאיבת שומן משתנה בהתאם למורכבות ומיקום ההליך. 

כמה חיובים כלליים עבור שאיבת שומן כוללים את שכר המנתח, דמי ההרדמה, דמי בית חולים או קליניקה פרטית, עמלת הליך כירורגי שאיבת שומן ודמי חדר התאוששות. העלות של ניתוח שאיבת שומן נעה בין 15,000 ₪ ל-45,000 ₪, בהתאם לקריטריונים שהצגנו לעיל. 

באילו מקרים מומלץ לעבור ניתוח שאיבת שומן?

כאמור, שאיבת שומן היא הליך כירורגי המסיר שומן מהגוף. ניתן להשתמש בו למטרות רפואיות, קוסמטיות ואסתטיות. ניתן להשתמש בשאיבת שומן כדי להקטין את הגודל של אזורים מסוימים בגוף, כגון הירכיים, הזרועות העליונות, הבטן או הסנטר. 

הנה כמה דוגמאות למקרים שבהם שאיבת שומן עשויה להתאים: 1) אם יש עודף שומן בפנים שגורם לסנטר כפול או קמטים מסביב לפה. 2) אם יש עודף שומן על הצוואר שגורם לגב שפוף. 3) אם יש עודף שומן על קו המותניים. 4) אם יש עודף שומן על הירכיים. 

מדוע לאחר שאיבת שומן מטופלים בוחרים לעבור מתיחת בטן?

מתיחת בטן היא הליך שיכול לעזור לאנשים שעברו שאיבת שומן להגיע לתוצאות הטובות ביותר. באופן כללי, שאיבת שומן מסירה שומן מאזורים בגוף שבהם יש עודפים, כמו סביב הירכיים, הידיים והישבן. זה לא נדיר שמטופלים בוחרים במתיחת בטן לאחר שאיבת שומן, על מנת להדק את החלקים בגופם שעברו שאיבה.

היתרונות של מתיחת בטן כוללים: שיפור דימוי עצמי ודימוי גוף, שיפור המראה הפיזי, ובאופן כללי, היתרונות הם בכך שהניתוח יגרום לאדם להרגיש טוב יותר עם עצמו. אמנם זה נכון ששאיבת שומן היא פחות פולשנית ממתיחת בטן, אבל היא לא מציעה את אותן תוצאות כמו האחרונה. שאיבת שומן מסירה שומן מאזורים ספציפיים בגוף, בעוד מתיחת בטן יכולה להדק את כל החלק האמצעי של הגוף (אזור האגן).

כמה זמן נמשך ניתוח שאיבת שומן ומה משך ההחלמה?

לאחר שמבררים לגבי ניתוח שאיבת שומן מחיר, חשוב לבדוק את הנושא של משך הניתוח ומשך ההחלמה ממנו. ניתוח שאיבת שומן ממוצע אורך כשעה-שעה וחצי, ולוקח כמספר ימים עד להתאוששות מלאה. מבחינת חזרה לשגרה, בחלק מהמקרים החזרה לשגרה היא מיידית. אבל חשוב לציין כי חלק מהמטופלים עשויים להזדקק ליותר מניתוח אחד כדי להשיג את התוצאות הרצויות להם. 

כמו כן, חשוב לדעת שמשך ההחלמה בהחלט משתנה ממטופל למטופל. אם קיימת למשל היסטוריה רפואית בעייתית או שמא הניתוח מסתבך חלילה, משך ההחלמה כנראה יהיה ארוך יותר. טיפ אחרון, הקפידו לבחור במרפאה הנכונה כדי לעבור את ההליך, מה שישפר את הסיכויים לעבור את הניתוח בצורה חלקה. 

 

שאיבת שומן מחיר – כל מה שאתם חייבים לדעת על טיפולי שאיבת שומן

מתמודדים עם מצבורי שומן עיקשים שפשוט לא יורדים מגופכם? חשוב לדעת שאתם לא לבד. אנשים רבים סובלים ממצבורי שומן עיקשים באזורים מסויימים. מצבורי שומן אלה קשים מאוד לשריפה, כך שגם אם אתם מתמידים להגיע מספר פעמים מידי שבוע למכון הכושר שלכם, לא בטוח שתצליחו להתמודד עם מצבורי השומן הללו. ברוב המקרים מדובר על מצבורי שומן באזורי הישבן, הירכיים והבטן התחתונה. אז אם גם אתם סובלים מהם, חשוב לדעת שבעזרת טיפולי שאיבת שומן מחיר, ניתן להתגבר על התופעה ולהקטין בעשרות אחוזים את כמות השומן באזורי המצבור שלכם. אך חשוב להדגיש, טיפולי שאיבת שומן אינם נועדו לסייע לירידה במשקל. טיפולי ירידה במשקל מתמקדים בעיקר בהקטנת קיבולת הקיבה בעזרת טבעות או תפירות שונות. חולמים לרדת עשרות קילוגרמים במשקל גופכם? טיפולי שאיבת שומן הם לא התשובה עבורכם.

 

מתמודדים עם השמנת יתר? טיפולי שאיבת שומן לא יעזרו לכם! טיפולי שאיבת שומן מתמקדים באזורים נקודתיים בלבד

מתמודדים עם השמנת יתר חולנית וחולמים על ירידה במשקל? כיום יש מבחר עשיר של טיפולים שיוכלו לעזור לכם. בעזרת קיצור קיבה ניתן להקטין בעשרות אחוזים את כמות צריכת המזון. טיפולים אלה מצליחים לסייע למיליוני אנשים בכל רחבי העולם להשיל עשרות קילוגרמים ממשקלם תוך שנים בודדות. ממחקרים רבים בנושא עולה כי מרבית העוברים את הטיפולים הללו הצליחו להשיל כ 70% ממשקל גופם תוך כחמש שנים בלבד מתום הטיפול. אך חשוב להדגיש כי טיפולי שאיבת שומן מחיר אינם מסייעים לירידה במשקל. טיפולים אלה ייעודיים להתמודדות נקודתית עם מצבורי שומן עיקשים שפשוט מסרבים לרדת מגופכם. מתמודדים עם מצבורי שומן עיקשים באזור הירכיים, הבטן התחתונה או הישבן? חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר אודות טיפולי שאיבת שומן, לרבות שאיבת שומן מחיר, למי כדאי לעבור את הטיפולים הללו ולאילו מקרים הם פשוט לא מתאימים.

 

שאיבת שומן נקודתית באזורים בעייתיים – בעיקר בבטן התחתונה, בישבן ובירכיים

תחילה חשוב לחזור ולהדגיש כי טיפולי שאיבת שומן אינם שואבים שומן מכל גופכם. סובלים מאחוזי שומן גבוהים בכל אזורי גופכם? הטיפולים הללו אינם נועדו עבורכם. הטיפולים הללו נועדו לשאיבה ממוקדת בלבד. כמה הם עולים. טיפול שאיבת שומן מחיר נעים סביב 15,000 שקלים ועד 40,000 שקלים. מחירי הטיפול משתנים בהתאם למצבכם האישי וכמובן בהתאם לכמות הטיפולים שתידרשו לעבור. אז לפני שאתם ממהרים לבחור טיפולי שאיבת שומן, מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ, שם תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי אודות מצבכם, כמות הטיפולים שתידרשו ועלויות הטיפול שלכם. כיום יש לא מעט מכונים המציעים טיפולי שאיבת שומן. כל שעליכם לעשות זה לבחור נכון את המכון המקצועי ביותר ולהגיע לפגישת ייעוץ, שם תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי ביותר למצבכם האישי.

 

טיפולי שאיבת שומן כהתמודדות עם שלל בעיות בריאותיות

עוד חשוב לדעת כי טיפולי שאיבת שומן מחיר אינם מתאימים רק לאנשים שרוצים לשפר את המראה הכללי שלהם. בשונה מהמקובל לחשוב, טיפולים אלה מסייעים לאנשים רבים להתמודד עם שלל בעיות בריאותיות שונות. מצבורי שומן גדולים עלולים לגרור בעיות בריאותיות רבות, כמו סכרת, לחץ דם גבוה, בעיות לב, בעיות פרקים, בעיות שינה, קוצר נשימה ועוד. לא אחת אנשים מגיעים לטיפולי שאיבת שומן ממניעים בריאותיים ובהמלצת רופא. אז אם גם אתם סובלים משלל בעיות בריאותיות שונות הנגרמות כתוצאה ישירה של עודף שומן בגופכם, ייתכן שטיפולים אלה יוכלו לעזור לכם. כפי שציינו מעלה, במידה ואתם סובלים מעודף שומן בכל גופכם, הטיפול היעיל עבורכם הוא קיצור קיבה ולא שאיבת שומן נקודתית.

למי מתאימים הטיפולים? לא לכל אחד – בעיקר לאנשים שמקפידים על אורח חיים ספורטיבי ותזונה מאוזנת

כמה עולה ניתוח שאיבת שומןלמי מתאים הטיפול? לא לכל אחד. הלקוחות שנהנים מהתוצאות הטובות ביותר הם לקוחות שמקפידים על שגרת חיים בריאה הכוללת תזונה מאוזנת ושילוב אורח חיים ספורטיבי. אם אתם לא מקפידים על אורח חיים ספורטיבי ותזונה נכונה ומאוזנת, סביר להניח שמצבורי השומן שתשאבו לא יאחרו לחזור למקומם. טיפול שאיבת שומן מחיר מתאים בעיקר לאנשים שמקפידים להגיע למכון הכושר מספר פעמים מידי שבוע ומתמידים בתזונה מאוזנת, אך מתקשים לשרוף מצבורי שומן עיקשים באזורים בעייתיים. במקרים אלה, טיפולי שאיבת שומן יבטיחו שיפור ניכר וירידה של עשרות אחוזים במצבורי השומן באזורים הבעייתיים, בעיקר בישבן, בירכיים ובבטן התחתונה.

 

חוששים מכאבים והחלמה ארוכה? טיפול מקצועי יאפשר לכם ליהנות מהחלמה קצרה וכמעט ללא כאבים!

חוששים מהליך טיפול כירורגי ארוך ומורכב? חשוב לדעת כי טיפולי שאיבת שומן אינם כוללים הליך ארוך, מורכב או כואב במיוחד. אנשים רבים בוחרים לוותר על הטיפולים הללו מחשש לכאבים חזקים או תקופות החלמה ארוכות במיוחד. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי הטיפולים הללו אינם כוללים כאבים עזים וגם תקופת ההחלמה קצרה. לאחר מספר ימים בודדים תוכלו לחזור למקום העבודה שלכם ולהמשיך לנהל שגרת חיים תקינה. ומה עם תופעות הלוואי? ישנן מספר תופעות שיכולות להופיע לאחר הטיפול.

 

תופעות הלוואי השכיחות ביותר הן:

  • שטפי דם – מעין סימנים כחולים.
  • אדמומיות באזור הטיפול.
  • נפיחות באזור הטיפול.
  • רגישות יתר באזור הטיפול.
  • חוסר רגישות באזור הטיפול.
  • במקרים חריגים – כוויה באזור הטיפול.
  • במקרים חריגים – זיהומים שונים.

 

במטרה למנוע את הזיהומים, אתם נדרשים להקפיד לקחת אנטיביוטיקה למשך כשבוע לאחר תום הטיפול. טיפול מקצועי שנעשה על ידי טובי המומחים בתחום יבטיח לכם תוצאות מיטביות ואחידות תוך זמן קצר. מעבר לתוצאות הטובות, תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם במהירות מרבית ללא צורך בתקופת החלמה ארוכה ומייגעת. אל תתפשרו על מקצועיות המטפלים שלכם – היא תקבע את תוצאות הטיפול ואת התנהלות כל שלבי ההחלמה.

ניתוח שאיבת שומן מחיר
דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!