המסת שומן בנשר

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

המסת שומן בנשרהמסת שומן בנשרמה היא בעצם המסת שומן?

כיום במידה שאנחנו מסתכלים על תהליכים ושונים וחידושים בתחום הרפואה העולמית, אזי שהמסת שומן חייבת להיכנס תחת קטגוריה זו. המסת שומן מהווה את אחד מההליכים והטיפולים הרפואיים הנפוצים והחדשניים ביותר אשר מתייחסים להקטנת היקפים גופניים. מדובר על תהליך חדשני ופורץ דרך, אשר עושה שימושים שונים בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות על מנת להשמיד ולחסל תאי שומן אשר נמצאים בגוף שלנו ובשל כך, מדובר על תהליך אשר בסופו של דבר מקטין את מספר תאי השומן באזורים ספציפיים בגוף, ומקטין אתנפח השומן בגוף.

המסת שומן בנשרכיצד תאי שומן מתפתחים בגוף שלנו עם השנים?

בסופו של דבר, תאי השומן הנמצאים בתוך הגוף שלנו מתפתחים ונוצרים עד סיום תהליך ההתבגרות בגוף האדם. לאחר שהגוף מפסיק לגדול, מספר תאי השומן בגוף שלנו יישאר זהה לתמיד. הדבר היחיד שמשתנה לאורך הזמן מבחינתם של תאי השומן, הוא הנפח והגודל שלהם, זאת כאשר בהתאם לתהליכים הגופניים שונים בגוף שלנו, תאי השומן יכולים להתנפח או להתכווץ בגוף שלנו

המסת שומן בנשרמה בעצם קורה כאשר אנו מבצעים המסות שומן?

כשאנחנו מבצעים המסות שומן בגוף שלנו, אזי שההמסות הללו מקטינות את מספר תאי השומן אשר קיימים בגוף שלנו בכל רגע נתון, כך שלאחר הטיפול בהמסת השומן, כמות תאי השומן בגופו של המטופל היא קטנה באופן משמעותי מהכמות שהייתה טרם ביצוע הטיפול.

קראו עוד על: הצרת היקפים

 המסת שומן בנשרכיצד אוכל לדעת כי אני מתאים לביצוע טיפול של המסת שומן?

כפי שיכלתם להניח בעצמכם, טיפול בהמסת שומן הוא אינו טיפול אשר מתאים לכל אדם, ועל מנת להחל בתהליך לביצוע המסת שומן בגוף שלכם, תצטרכו לבצע בדיקות מקיפות אצל רופא אשר מוסמך לביצוע המסות שומן, ורק לאחר מכן יהיה ניתן להתאים את סוג הטיפול בהמסת שומן אליכם ואל אופן הטיפול אשר נדרש בסיטואציה שלכם. ככלל, הליך המסת השומן הוא הליך אשר מתאים לאנשים אשר סובלים מעודפי שומן בגוף, אך בכמויות קטנות יחסית. מדובר על הליך אשר מבוצע באזורים ספציפיים בגוף האדם, זאת כאשר מבין האיברים אשר מתאימים ביותר לביצוע המסות שומן תוכלו למצוא אזורים בגוף כגון מותניים, בטן, ישבן, גב, ואזורים נוספים בגוף. חשוב לציין שלא ניתן לבצע המסות שומן באזורים בגוף שלנו כמו החזה, הפנים, ונוספים.

ככלל, ניתן להגיד שטיפול בהמסות שומן הינו טיפול אשר מתאים בעיקר לאזורים שומניים בגוף אשר לא מגיבים כלל לתוכניות תזונתיות להורדת השומנים, דיאטות, אימונים, ועוד. מדובר על טיפול אשר מתאים למטופלים יחסית רזים, עם אוזרים בגוף אשר מכילים כמות שומן בלתי פרופורציונלית לממדי הגוף הכלליים שלהם. כך למשל, סנטר כפול יכול להיות אזור בגוף המתאים בצורה נהדרת לטיפול בהמסת שומן, כך גם כרס בטנית קטנטנה שאינה מגיבה לדיאטות או לאימונים גופניים שונים.

המסת שומן בנשרעבור מי טיפול בהמסת שומן אינו מתאים?

בתור התחלה, טיפול בהמסות שומן הוא טיפול אשר לא מתאים בצורה חד משמעית למטופלים אשר מגיעים לטיפול וסובלים מבעיות של עודף משקל משמעותי, או מבעיות שונות של השמנה. יתר על כך, טיפול בהמסת שומן הוא טיפול שלא מתאים לאנשים אשר סובלים מבעיות שונות של זרימת דם, אנשים אשר סובלים מקרישות דם שונות, וכמובן נשים בהריון או נשים מניקות. ישנם עוד כמה תנאים שונים אשר פוסלים את ההתאמה לטיפול בהמסות שומן, את המידע המלא תוכלו למצוא אצל רופאים מומחים להמסות שומן. בנוסף, עבור נשים בהריון ונשים מיניקות, הטיפול אינו מתאים כלל וכלל. גם עבור אנשים הסובלים ממחלות כרוניות כמו בעיות של לחץ דם, בעיות של זרימת דם, רמות גבוהות של סוכרים בדם, כל אלה לא יכולים לבצע את הטיפול שכן הוא עלול לסכן אותם בצורה משמעותית. בכל מקרה, אם יש לכם בעיה רפואית כזו או אחרת, תמיד עדיף להתייעץ עם רופא מומחה לפני שלוקחים החלטה לבצע טיפולים אסתטטיים או קוסמטיים מכל סוג שהוא

הו הזמן הממוצע לביצוע טיפול בהמסת שומןהמסת שומן בנשר מהו הזמן הממוצע לביצוע טיפול בהמסת שומן?

בכל טיפול ממוצע בהמסת שומן, תעברו טיפול אשר נע בין חצי שעה, לבין שעה שלמה. במהלך טיפול זה רקמות השומן באזורים הנבחרים בגוף שלכם יעברו הרס טוטאלי ומוחלט, זאת כאשר הטיפול מבוצע רק על חלקים מוגדרים וספציפיים בגוף שלנו, זאת כאשר לא נפגע אפילו לא טיפה באזורים שונים בגוף שלנו בהם אנו לא מעוניינים לטפל.

קראו עוד על: הליך שאיבת שומן

איך אבחר מכון לביצוע המסת שומן בנשר?

ברחבי העיר יש לא מעט מכונים ולכן עלינו להפעיל שיקול דעת לפני שבוחרים טיפול כזה או אחר. קודם כל, חשוב מאוד לבחון שהמקום בו אתם מעוניינים לבצע את הטיפול יספק לכם שירות מקצועי. מה זה אומר? זה אומר קודם כל מכשור יעיל ומתקדם מבחינה טכנולוגית. ככל שהמכשור יהיה מתקדם יותר, ככה התוצאות שלכם יהיו טובות יותר, וככה גם סביר להניח שתצטרכו לבצע פחות טיפולים. בנוסף, כדאי לבחור מקום שהצוות בו הוא מקצועי ומנוסה לאורך זמן. עוד דבר שכדאי לקחת אותו בחשבון הוא אסתטיקה, ניקיון, הקפדה על שירות ומקצועיות לאורך כל הדרך

כמה אמורים לעלות טיפולי המסת שומן בנשר

בעיקרון ברוב המקומות המחיר הוא לפי טיפול. יש כאלה שצריכים 3 טיפולים ויש כאלה שצריכים קצת יותר מזה. העלות לטיפול משתנה בין מכון למכון ונעה בין 500-1,500 שח עבור טיפול. גם האזורים בהם עוברים את הטיפול משפיעים על המחיר

דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
שאיבת שומן בבית השחי: כל מה שחשוב לדעת

שאיבת שומן היא הליך קוסמטי ידוע המסייע לאנשים להשיג את צורת הגוף הרצויה על ידי הסרת שומן עודף מאזורים ספציפיים בגוף. אמנם מקושר בדרך כלל לפיסול הבטן, הירכיים או הירכיים, אך ניתן להשתמש בשאיבת שומן גם כדי לכוון לבלוטות זיעה מוגזמות בבית השחי. טכניקה זו, המכונה שאיבת שומן בבית השחי, מציעה פתרון קבוע עבור אנשים הסובלים מהזעת יתר בבית השחי. במאמר זה נחקור את תהליך שאיבת השומן בבית השחי ואת היתרונות שהוא יכול לספק.

לקריאת המאמר »
קיצור קיבה
ניתוחים אסתטיים לאחר ניתוח קיצור קיבה

יש היום שלושה סוגים של ניתוחים להרזיה או לירידה במשקל, הנקראים ניתוחים בריאטרים (Bariatric): מעקף קיבה (Roux-en-Y), רצועת קיבה מתכווננת, וניתוח שרוול קיבה. עם זאת, זכרו שלא משנה איזה הליך תעברו כדי לרדת במשקל, עדיין אתם חייבים להקפיד על תזונה נכונה ועל אמון גופני קבוע, כדי לשמור על התוצאות הטובות לאורך זמן. אחרי הכול הניתוח הוא רק כלי המסייע לתהליך הירידה במשקל.

לקריאת המאמר »
זיעה
לפענח את תופעות הלוואי הנסתרות של הזעת יתר: מה שאתה צריך לדעת

הזעת יתר, הידועה גם בשם הזעת יתר, היא מצב המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בעוד שהזעה היא תהליך טבעי שעוזר לווסת את טמפרטורת הגוף, להזעת יתר עלולה להיות השפעה מזיקה על איכות החיים של האדם. במאמר זה נעמיק בתופעות הלוואי הנסתרות של הזעת יתר ונבדוק דרכים יעילות לטיפול במצב זה.

לקריאת המאמר »
רופא שיניים
הנוחות של רופא שיניים בבית: הבאת טיפולי שיניים לפתח תקווה

בעולם המהיר של היום, למצוא זמן לבקר אצל רופא השיניים יכול להיות אתגר. לכן הרעיון של רופא שיניים עד הבית הפך ליותר ויותר פופולרי, במיוחד בערים שוקקות כמו פתח תקווה, ישראל. עם הנוחות של קבלת רופא שיניים פרטי לפתח ביתך, אנשים יכולים כעת לתעדף את בריאות הפה שלהם ללא הטרחה של נסיעה לעבודה או המתנה במרפאה צפופה.

לקריאת המאמר »
החשיבות של הסרת שיער לפני ניתוח: שיקולים ושיטות מפתח

כאשר מדובר בהכנה לניתוח, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, אחד מהם הוא האם יש להסיר שיער לפני ההליך או לא. למרות שזה עשוי להיראות כמו פרט טריוויאלי, הסרת שיער נכונה משחקת תפקיד מכריע בהבטחת תוצאות ניתוחיות אופטימליות ובמזעור סיבוכים פוטנציאליים.

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!