מומחה קידום אתרים

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

ישנם סוגים שונים של תוכן שניתן להשתמש בהם כדי לקדם השמנת יתר. אלה כוללים סרטונים, אינפוגרפיקה, פוסטים בבלוג ומאמרים. התוכן צריך להיות מרתק עבור הקהל ולא צריך להיות בעל גוון שלילי.

חלק זה ידבר על החשיבות של קידום אתרים עבור השמנת יתר.

קידום אתרים הוא כלי רב עוצמה שניתן להשתמש בו כדי לקדם מודעות להשמנה. הוכח שקידום אתרים יכול להיות יעיל יותר משיטות פרסום מסורתיות, כמו מודעות בטלוויזיה.

קידום באינטרנט להשמנת יתר הוא חסכוני יותר ונותן לאנשים את ההזדמנות ללמוד על השמנת יתר בזמן שלהם, בקצב שלהם.

 

קידום אתרים הוא דרך לקדם השמנת יתר באינטרנט

ישנן דרכים רבות לעשות זאת, כגון מדיה חברתית, בלוגים ודפי אינטרנט אחרים.

מומחה קידום אתרים באינטרנט להשמנת יתר הוא תעשייה צומחת. עם הופעת המדיה החברתית וערוצי שיווק דיגיטליים אחרים, הפך קל יותר לקדם את העסק שלך באינטרנט. ישנן דרכים רבות לקדם את העסק שלך באינטרנט. אתה יכול להשתמש במדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ויוטיוב כדי להגיע לקהל רחב יותר. אתה יכול גם להשתמש במודעות בתשלום בפלטפורמות אלה או בדפי תוצאות של מנועי החיפוש. מודעות בתשלום בדרך כלל יקרות יותר משיטות קידום אורגני, אך הן יעניקו לך החזר גבוה יותר על ההשקעה אם אתה מוכן להשקיע בהן.  מגיפת ההשמנה הייתה בעיה מרכזית בעשורים האחרונים והיא רק הולכת ומחמירה. יש לכך סיבות רבות, אך אחד הגורמים החשובים ביותר הוא חוסר השכלה. חינוך אנשים על השמנת יתר והשפעותיה על בריאותם יכול להיות קשה מאוד מכיוון שמדובר בנושא כה מורכב. עם זאת, ישנן דרכים רבות לקדם את המודעות לבעיה זו. דרך אחת תהיה להשתמש בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק או טוויטר כדי לחנך אנשים לגבי הסכנות של השמנת יתר.

 

השמנת יתר הפכה למגיפה בארה"ב

לא מדובר רק באכילת יתר ולא בפעילות גופנית, אלא גם בסביבה. היעדר פעילות גופנית, אפשרויות מזון לא בריאות ואורח חיים בישיבה קשורים כולם להשמנה. ה-CDC (מרכזים לבקרת מחלות ומניעתן) מדווח כי נכון לשנת 2016, היו יותר מ-40% מהמבוגרים שסבלו מהשמנת יתר. מדובר בסביבות 78 מיליון איש! האמריקאי הממוצע מבלה שעתיים בטלפון או במחשב שלו בכל יום – זה אומר שהם יושבים רוב היום. זה תורם למגפת ההשמנה מכיוון שאנשים לא עושים מספיק פעילות גופנית בזמן שהם יושבים בעבודה או בזמן שהם משחקים במכשירים שלהם. קידום אורגני בגוגל יכול לעזור עם השמנת יתר על ידי מתן מידע על אפשרויות אכילה בריאה ופעילות גופנית לאנשים ארגון הבריאות העולמי מגדיר השמנת יתר כמצב בו הצטבר עודף שומן בגוף במידה שעלולה להשפיע לרעה על הבריאות. השמנת יתר היא בעיה מרכזית בבריאות הציבור, ושכיחותה עולה ברחבי העולם. השמנת יתר קשורה לסיכון מוגבר למחלות רבות, כולל מחלות לב וכלי דם, סוכרת, סרטן, דלקת מפרקים ניוונית ודום נשימה בשינה.

 

 

Picture of דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!