שאיבת שומן לגברים מחירים

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

שאיבת שומן לגברים מחיריםמחפשים מידע לגבי שאיבת שומן לגברים מחירים, חשוב להכיר לא רק את המחירים הממוצעים של הליכים אלו, אלא גם את סוגי הטכניקות, סוגי ההרדמות וכל המידע שבין לבין. ריכזנו עבורכם מדריך מלא לשאיבת שומן אצל גברים, כולל מחירים. המשיכו לקרוא. 

אין ספק, ניתוחי שאיבת שומן הפכו לאחד מההליכים הכי פופולאריים בעולם, אבל זה לא אומר שההליך מגיע ללא סט של סיכונים פוטנציאליים. יחד עם היתרונות הרבים של שאיבת שומן לגברים, קיימים גם מספר תרחישים שחשוב להתייחס אליהם. למשל, מצבים בהם הניתוח מסתבך והמטופל סובל מתופעות לוואי או סיבוכים שונים. אבל רגע לפני שנדבר על הסיכונים שיש לקחת בחשבון, בואו נדבר על מחירי שאיבת שומן לגברים. 

שאיבת שומן לגברים מחירים

אם אתם שואלים לגבי שאיבת שומן לגברים מחירים, טווח המחירים הוא יחסית נרחב. למשל, על ניתוח פשוט של שאיבת שומן תשלמו בין 8,000 ₪ ל-15,000 ₪. זאת, בעוד שניתוח מורכב של שאיבת שומן יעלה לכם בין 15,000 ₪ ל-25,000 ₪. זאת, בהנחה שתעברו את ההליך במסגרת פרטית (רפואה פרטית).

אם אתם עומדים לעבור ניתוח שאיבת שומן במסגרת ביטוח קופות חולים, המחירים משתנים בהתאם לקופה ובהתאם לכיסוי שלכם. למשל, על ניתוח שאיבת שומן במסגרת כללית מושלם תשלמו בין 5,000 ₪ ל-8,000 ₪ בממוצע. על ניתוח שאיבת שומן במסגרת מאוחדת תשלמו בין 4,000 ₪ ל-12,000 ₪ בממוצע. כמו כן, הליכים מסוימים עשויים להגיע גם לטווחי מחירים של כ-40,000 ₪ – 45,000 ₪. מחירים אלו מתייחסים להליכים מורכבים בדרך כלל. 

מה הפרמטרים שמשפיעים על מחיר ניתוח שאיבת שומן?

עלות ניתוח שאיבת שומן משתנה בהתאם לסוג הניתוח ולמיקום המנותח בגוף. כאמור, שאיבת שומן לגברים מחירים נעים בין 15,000 ₪ ל-45,000 ₪, תלוי באיזה אזור בגוף מטופל ובאיזה סוג ציוד נעשה שימוש, טכניקת שאיבה וסוג הרדמה. העלות של שאיבת שומן תלויה גם בגיל המטופל, מספר הטיפולים שהוא צריך לעשות כדי להגיע ליעד ההרזיה הרצוי, משך הזמן המושקע בהחלמה וכמובן, ניסיון ורמת המומחיות של המרפאה. 

הגורם החשוב ביותר שמשפיע על המחיר הוא גודל השטח שצריך לטפל בו וכן כמות השומן שיש להסיר מגוף המטופל. מטבע הדברים, העלות עבור שטח קטן תהיה פחותה מאשר עבור שטח גדול. גורמים חשובים נוספים הם מורכבות ומיקומו של ההליך, וכן האם הוא מבוצע בחדר ניתוח או במסגרת פרטית. 

האם ניתוח שאיבת שומן מסוכן?

רגע לפני שמבררים לגבי שאיבת שומן לגברים מחירים, יהיה חשוב לבדוק עד כמה הניתוח עשוי להיות מסוכן עבורכם. בניתוח מסוג זה, המנתח מסיר שומן מהמותניים, הירכיים והמותניים על מנת לחטב את גוף המטופל. ומטבע הדברים, כיאה לתהליך רפואי כמעט מכל סוג, ההליך אינו מתאים לכל אחד. אם כך, מה הסיכונים הכרוכים בניתוח שאיבת שומן? ובכן, הסיכונים הקשורים לשאיבת שומן הם מינימליים כל עוד אתם ממלאים אחר כל הוראות הרופא שלכם. 

שאיבת שומן הוכחה כבטוחה ויעילה במקרים רבים. עם זאת, ישנם כמה סיכונים הקשורים אליו כגון זיהום, דימום או תגובה להרדמה. כמו כן, חלק מהסיכונים הכרוכים בניתוח שאיבת שומן כוללים, פציעות במהלך ההליך, זיהומים הנגרמים על ידי חיידקים בגוף, קרישי דם הנגרמים על ידי מדללי דם בשימוש במהלך ההליך ועוד. 

תופעות לוואי פוטנציאליות לאחר שאיבת שומן 

מהן תופעות הלוואי הפוטנציאליות לאחר התעוררות מהרדמה כללית עבור ניתוח שאיבת שומן? ובכן, מאוד תלוי בסוג ההרדמה שהמטופל מקבל לפני הניתוח. אם מדברים על הרדמה מלאה, אז חשוב לדעת שהרדמה כללית היא חומר הרדמה רב עוצמה שניתן להשתמש בו כדי להכניס את המטופל לשינה עמוקה. מטופלים חווים בדרך כלל כמה תופעות לוואי מהליך זה כמו בחילות, הקאות וסחרחורת. לאחר התעוררות מהרדמה כללית לניתוח שאיבת שומן, המטופלים סובלים בדרך כלל מכאבים ועשויים לחוות קשיי נשימה במקרים יותר נדירים. תופעות לוואי לאחר התעוררות מהרדמה כללית לניתוח שאיבת שומן הן שכיחות ויכולות להיות לעיתים לא נוחות. 

חשוב להכיר את תופעות הלוואי האפשריות לפני שעוברים ניתוח שאיבת שומן, כאשר ניתן לחלק את תופעות הלוואי האפשריות לאחר התעוררות מהרדמה כללית לשתי קבוצות. האחת היא קבוצת תופעות הלוואי המוקדמות, שאלו התסמינים שמתחילים להופיע זמן קצר לאחר היקיצה מהרדמה כללית והם נמשכים מספר ימים או שבועות. הקבוצה השנייה עשויה להיקרא תופעות לוואי מאוחרות, כאשר אלו התסמינים שמתחילים להופיע חודשים או שנים מאוחר יותר והם נמשכים תקופות ארוכות יותר. מה עוד חשוב לדעת לגבי שאיבת שומן לגברים מחירים? המשיכו לקרוא. 

מדוע מומלץ ללבוש בגדי דחיסה לאחר שאיבת שומן? 

ביגוד דחיסה הוא חלק חיוני בהחלמה לאחר שאיבת שומן לגברים מחירים. ביגוד זה עוזר להפחית נפיחות, לשפר את זרימת הדם ולמנוע מהגוף לפתח בעיות שונות. בגדי דחיסה הם בגדים המשתמשים בטכניקת דחיסה כדי לספק תמיכה לאזור מסוים בגוף. ישנם סוגים רבים ושונים של בגדי דחיסה הזמינים בשוק כיום, הכוללים גרבי דחיסה, גרביים וגרביונים.

בגדי דחיסה הם לבוש המסייע בהפחתת נפיחות וזמן החלמה לאחר שאיבת שומן. הם גם עוזרים בשמירה על זרימת הדם ומניעת קרישי דם, כאשר מומלץ מאוד ללבוש בגדי דחיסה לאחר שאיבת שומן בגלל הסיכונים הכרוכים בנפיחות ובאצירת נוזלים. חשוב גם ללבוש בגדי דחיסה מכיוון שהם עוזרים, כאמור, במניעת קרישי דם, שעלולים להיות מסכני חיים אם לא מטופלים כראוי. ניתן להשיג בגדי דחיסה בסוגים שונים של חומרים – מכותנה ועד פוליאסטר וספנדקס. הם מגיעים בצורות שונות – מחגורה ועד שרוולים ארוכים או מכנסיים קצרים. חשוב לציין, את ביגוד הדחיסה צריך להתאים בסיוע של הרופא, ואין לרכוש בגדי דחיסה וללבוש אותם ללא הוראת המנתח. 

שאיבת שומן לגברים מחירים
דפנה לוינסון מאמנת
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!