שאיבת שומן ללא הרדמה

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניתוחים בריאטריים!

שאיבת שומן ללא הרדמה – הסוף למצבורי השומן העקשניים בגופכם!

שאיבת שומן ללא הרדמהרוצים לעבור הליך שאיבת שומן אך חוששים מהרדמה מלאה? חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר אודות הליך שאיבת שומן, כיצד הוא מתבצע, למי הוא מתאים ולמי כדאי לוותר עליו. מעבר לכך, נגע בכל הדגשים הרפואיים שאתם צריכים להכיר, לרבות שיטת העבודה של שאיבת השומן, תקופת ההחלמה שחשוב שתביאו בחשבון, התמודדות עם כאבים/צלקות או שלל תופעות לוואי שונות. אז רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בהליך שאיבת שומן ללא הרדמה, חשוב שתכירו את כל הדגשים החשובים שיכינו אתכם לכל שלבי התהליך. אנשים רבים שבוחרים בהליך שאיבת שומן ללא כל היכרות עם תוצאותיו ומהלכו, מופתעים לגלות שלא קיבלו את התוצאה לה ציפו, ולכן חשוב להכיר את הדברים טרם ביצוע השאיבה.

 

הליך שאיבת שומן ללא הרדמה נועד להתמודדות נקודתית בלבד – רוצים להוריד שומן מכל אזורי גופכם? זה לא הטיפול עבורכם!

תחילה יש להדגיש כי כל הליך שאיבת שומן ללא הרדמה נועד להתמודדויות נקודתיות בלבד. כלומר, אם אתם רוצים להשיל אחוזי שומן רבים מכל אזורי הגוף שלכם, הליך שאיבת שומן ללא הרדמה לא מתאים עבורכם. הליך שאיבת השומן מתמקד באזורים נקודתיים בלבד, בהם קשה להתמודד עם מצבורי שומן עקשים במיוחד. ברוב המקרים האזורים הללו הם הבטן התחתונה, הירכיים ואזור הישבן. מתמודדים עם מצבורי שומן עיקשים שמסרבים לרדת באזורים הללו? ייתכן שהליך שאיבת שומן יתאים עבורכם. מנגד, אם השומן בגופכם מחולק לכל אזורי הגוף ואתם רוצים להשיל קילוגרמים רבים ממשקלכם, הפיתרון עבורכם יכול להיות הליך קיצור קיבה. חשוב להדגיש שהליך קיצור קיבה נחשב להליך מורכב יותר המתאים בעיקר לאנשים שסובלים מהשמנת יתר חולנית.

מקפידים על אורח חיים בריא וספורטיבי? כך תצליחו להגיע לתוצאות מיטביות של הליך שאיבת השומן

עוד חושב להדגיש כי כל שלבי הליך שאיבת שומן ללא הרדמה מתאימים בעיקר לאנשים המקפידים על אורח חיים בריא, תזונה מאוזנת ושגרת ספורט. אנשים שאינם מקפידים על אורח חיים בריא וספורטיבי אמנם יהנו משאיבה מוצלחת שתוביל לירידה משמעותית במצבורי השומן באזור הנשאב, אך קיים סיכוי לא מבוטל שלאחר תקופת זמן מסויימת מצבורי השומן יחזרו למקומם. לכן, אם אתם לא מקפידים על תזונה מאוזנת ושילוב אימוני ספורט מספר פעמים מידי שבוע, ייתכן שכדאי לכם לוותר על טיפולי שאיבת שומן ללא הרדמה. הטיפולים הללו נועדו בכדי לסייע לאנשים שלא מצליחים לשרוף את מצבורי השומן באזורים הבעייתיים ביותר. אזורי הירכיים, הבטן התחתונה והישבן נחשבים לאזורים קשים מאוד לשריפה, ואנשים רבים אכן מגיעים לשולחן הטיפולים במטרה לשאוב מהם את השומן העיקש.

 

חוששים מהרדמה מלאה? אין סיבה לדאגה – הכירו את הליך טיפול שאיבת שומן ללא הרדמה!

חוששים מהרדמה מלאה? חשוב שתכירו עוד מספר פרטים אודות הפו הרפואי של הליך שאיבת שומן ללא הרדמה. ראשית, חשוב לדעת שבשנים האחרונות ישנן שיטות מתקדמות לביצוע הטיפול. אם עד לפני מספר שנים הטיפול כלל אירוע כירורגי מורכב, כיום ניתן להשלים את הטיפול כולו תוך זמן קצר ובקלות רבה. אז איך עושים את זה? בשלב הראשון מחדירים צינורית קטנה לאזור השאיבה. שואבים מאזור הישבן? צינורית קטנה תגיע למוקד השומן ללא בעיה. צינורית זו תחדיר חומרי אלחוש קלים במטרה לוודא שהמטופל לא יצטרך להתמודד עם כאבים או אי נוחות בשעת השאיבה. לאחר מספר דקות בהן חומר האלחוש מתחיל לעבוד, ניתן יהיה להחליף את הצינורית ולהתחיל לעבוד. במהלך כל טיפול השאיבה המטופל לא מרגיש כאבים או אי נוחות כמעט בכלל, כך שאם אתם חוששים מכאבים חזקים או הליך כירורגי ארוך ומורכב, אתם יכולים להיות רגועים.

קראו עוד: שאיבת שומן בלייזר ללא ניתוח

ללא תקופות החלמה ארוכות – מספר ימי מנוחה בודדים!

חוששים מתקופת החלמה ארוכה שתרתק אתכם למיטה למשך ימים רבים? גם במקרה זה אין כל סיבה לדאגה. הליך שאיבת שומן ללא הרדמה נחשב להליך פשוט שאינו כולל כאבים חזקים או תקופות החלמה ארוכות. כלל העוברים את הטיפול יוכלו לחזור למקום עבודתם תוך מספר ימים בודדים של החלמה בביתם. עוד חשוב להדגיש כי ההחלמה פשוטה למדי ואינה כוללת ריתוק מלא למיטה למשך כל ימי המנוחה. אז אם עד היום בחרתם לוותר על טיפול שאיבת שומן ללא הרשמה מחשש לתקופת החלמה ארוכה וכואבת, חשוב לדעת שכיום ניתן להשלים את הטיפול בקלות רבה וכמעט ללא כאבים כלל. אנשים רבים שיוצאים מטיפול מוצלח שנעשה על ידי טובי המומחים בתחום מדווחים על טיפול מהיר, יעיל ולא כואב כלל.

מתי רואים תוצאות? באופן מיידי!

ומתי רואים תוצאות? טיפולי שאיבת שומן ללא הרדמה מבטיחים למטופלים תוצאות מיידיות. מיד עם סיום הטיפול תוכלו לראות שיפור ניכר באזור המטופל. אנשים רבים שיוצאים מהטיפול מדווחים על ירידה של עשרות אחוזים בכמות השומן באזור המטופל לאחר מספר דקות בודדות של שאיבה. כמובן שלאחר תום הטיפול תיתכן רגישות ומעט נפיחות באזור, כך שלא תוכלו לראות את התוצאה הסופית תוך יום או יומיים בלבד. אך באופן כללי ניתן לומר כי תוצאות הטיפול מיידיות. לאחר תום תקופת החלמה קצרה בת כמה ימים, תוכלו לקבל את התוצאה הסופית לאחר ירידת הנפיחות והאדמומיות באזור. חוששים מתופעות לוואי? יש מעט תופעות לוואי פשוטות.

קראו עוד: חוות דעת רפואית במקרים של שאיבת שומן

הכירו את תופעות הלוואי השכיחות ביותר

תופעות הלוואי השכיחות ביותר לטיפול שאיבת שומן ללא הרדמה הן: אדמומיות, שטפי דם באזור השאיבה, נפיחות באזור השאיבה, רגישות יותר באזור השאיבה, חוסר רגישות באזור השאיבה, במקרים חריגים יכולים להיות זיהומים קלים. לכן, מרבית העוברים את הטיפולים הללו מתבקשים לקחת אנטיביוטיקה למשך מספר ימים לאחר תום הטיפול. מטרת האנטיביוטיקה למנוע את היווצרותם של זיהומים.

שאיבת שומן ללא הרדמה
דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת

דפנה לוינסון מאמנת מוסמכת עם ניסיון עשיר באימון אישי, אימון קבוצות, תכניות אימונים, מעקב משקל והכוונה ייעודית.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
זיעה
לפענח את תופעות הלוואי הנסתרות של הזעת יתר: מה שאתה צריך לדעת

הזעת יתר, הידועה גם בשם הזעת יתר, היא מצב המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בעוד שהזעה היא תהליך טבעי שעוזר לווסת את טמפרטורת הגוף, להזעת יתר עלולה להיות השפעה מזיקה על איכות החיים של האדם. במאמר זה נעמיק בתופעות הלוואי הנסתרות של הזעת יתר ונבדוק דרכים יעילות לטיפול במצב זה.

לקריאת המאמר »
רופא שיניים
הנוחות של רופא שיניים בבית: הבאת טיפולי שיניים לפתח תקווה

בעולם המהיר של היום, למצוא זמן לבקר אצל רופא השיניים יכול להיות אתגר. לכן הרעיון של רופא שיניים עד הבית הפך ליותר ויותר פופולרי, במיוחד בערים שוקקות כמו פתח תקווה, ישראל. עם הנוחות של קבלת רופא שיניים פרטי לפתח ביתך, אנשים יכולים כעת לתעדף את בריאות הפה שלהם ללא הטרחה של נסיעה לעבודה או המתנה במרפאה צפופה.

לקריאת המאמר »
החשיבות של הסרת שיער לפני ניתוח: שיקולים ושיטות מפתח

כאשר מדובר בהכנה לניתוח, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, אחד מהם הוא האם יש להסיר שיער לפני ההליך או לא. למרות שזה עשוי להיראות כמו פרט טריוויאלי, הסרת שיער נכונה משחקת תפקיד מכריע בהבטחת תוצאות ניתוחיות אופטימליות ובמזעור סיבוכים פוטנציאליים.

לקריאת המאמר »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!